durwen@durwen.cz
GSM: 734 159 853
Tel.: 283 841 971
Durwen CZ s.r.o.
Na Boleslavce
182 00 Praha

Systém StepGate I / II / dry

» Čističe podrážek » Systém StepGate I / II / dry
Zaujalo Vás?
Kontaktujte nás.

Zaujalo Vás něco z naší nabídky nebo jen potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

+420 283 841 971
+420 734 159 853

Z nerezové oceli vyrobený systém StepGate je určený k čistění podrážek v průchozích prostorách na špínu citlivých provozů. Při použití jsou podrážky čistěny jak mechanickým pohybem speciálně tvarovaných kartáčů tak kapalinou umístěnou v úložné vaně. Jako čistící kapalinu je možné použít libovolný čistící roztok nebo desinfekci.
Množství kapaliny v nádrži je rozhodující pro typ čistění. Pokud je hladina roztoku u horní hranice nádrže a roštů, podrážky jsou namáčeny intenzivne, zatímco v opačném případě, kdy je hladina kapaliny na spodní hranici roštu, jsou podrážky, díky kapilární funkci kartáčů, pouze vlhčeny.

Speciální design systému StepGate nutí uživatele ujít po čistícím poli několik kroků. Postranní madla slouží jako bezpečnostní opora a zábrana v nespávném nebo nedbalém používání zařízení. Uživatel je tedy vždy donucen k využití potřebného prostoru pro dostatečné očistění obuvi.

Model StepGate I je vhodný pro méně frekventované průchody, které denně využije maximálně 30 osob a kde výměna pracovní kapaliny není problém.

Model StepGateII je optimálním řešením pro frekventované vchody a východy. Jelikož je oproti prvnímu zmíněnému modelu dvakrát tak dlouhý, tak zajišťuje mnohem intenzivnější čistění.


Čistění a sušení podrážek
Model StepGate dry nenabízí pouze samotný čistící efekt jako StepGate I ale také efektivně snižuje množství kapaliny na podrážkách bot. Toho je dosaženo ultra absorbční a vysoce odolnou tkaninou DryPad, která je natažena přes speciální nerezový rošt. Díky kapilárnímu efektu je tkanina schopna aktivně zbavovat podrážky vlhkosti.


Zařízení zajišťuje intenzivní čistění a desinfekci podrážek kapalinou
Nepotřebuje žádný zdroj energie
Nepotřebuje žádný zdroj vody
Nepotřebuje ani žádný odtok vody
Mobilní pomocí paletového vozíku
V základní výbavě se sušením podrážek

Durwen CZ s.r.o. - Na Boleslavce - 182 00 Praha - durwen@durwen.cz - GSM: 734 159 853 - Tel.: 283 841 971